E K I P A    F U T R Z A K F M Hasera She-Wolf |         

Rządząca twardą łapą wilczyca z Trójmiasta. Jestem założycielką organizacji „Haser Media Group”, w ramach której powstało radio FutrzakFM™. Zajmuję się głównie sprawami technicznymi oraz naszymi dwoma największymi podcastami. Życzę wam wszystkim miłego odbioru i zapraszam do współpracy :3

 

 Lupus Carnifex |   

Wilk z Trójmiasta. Mam kretyńskie poczucie humoru, odpowiadam za większość seksualnych podtekstów podczas audycji.

 

 Wilgrysek Ozzy |   

Fursuiter ze Śląska. Związany z Haser Media Group od ponad dwóch lat. Miłośnik transportu publicznego oraz kolejowego. Wiecznie mruczący kot biorący udział i umilający każdy odcinek w podcaście AwooCast.

 

 Bonn |     

Hej, nazywam się Bonn. Jestem futrzakiem ze śląska, moją fursoną jest hiena. Interesuje się administracją systemami operacyjnymi, grami retro oraz słuchaniem muzyki. Wraz z futrami z Haser Media Group współprowadzę podcast FurTech i przygotowuję dla was playlisty.

 

 Z-Grate |       

Szalony cyborg, informatyk-programista. Lubię od czasu do czasu coś rozebrać, zbudować albo porazić się prądem. Technologia tak już ma! Zainteresowania: Informatyka, programowanie, elektronika, modelowanie 3D, technologia druku 3D, robotyka…

 

 Mefju Wolf |   

27-letnie futro z Mazowsza z podlaskim korzeniami. Rekonstruktor późnego średniowiecza, entuzjasta łucznictwa, rowerzysta, fursuiter, początkujący fursuitmaker, rysownik amator, introwertyk. Miłośnik muzyki nordyckiej, mocnego brzmienia, a także czegoś spokojniejszego. Istna mieszanka wybuchowa ^^ Ciekawostka: Wyznaje wiarę nordycką.

 

 Altro WildDog |       

DJ, profesjonalny gracz Beat Saber’a, zapaleniec VR, streamer i elektronik. Mówi się o nim, że wjechał do polskiej topki BS’a razem z drzwiami. Swojego kompa składał i konfigurował zarywając nocki, by tylko zdążyć na konwent, a legenda o reklamacji jego gogli do dziś krąży po internecie jako copypasta. Prowadzi „Prywatę”, audycję muzyczną poświęconą muzyce elektronicznej schyłku XX i początku XXI wieku, oraz „Sabercast”, podcast o tematyce gier VR oraz ciekawych wiadomości na ich temat.

 

 Redo Fox |   

Hej, jestem słodkim liskiem z lasu. Chcesz ciasteczko? x3 Nadaję Fox Music, trochę muzyki od wykonawców furry lub waszych propozycji.

 

 Coobim Fox |   

Lis mechanik z podkapracia. Interesuję elektroniką i mechaniką, sprzętem retro oraz polską motoryzacją. Jestem odpowiedzialny za moderacje oraz za tworzenie playlist.